Serwisy internetowe

Projektowanie stron internetowych to kompleksowa usługa stworzenia serwisu www. Zajmujemy się kompleksową realizacją serwisów internetowych od ustalenia specyfikacji i funkcjonalności serwisu www poprzez wykonanie projektu graficznego po zakodowanie projektu, stworzenie skryptów i przygotowanie systemu do zarządzania treścią (z ang. CMS - Content Managment System).

Serwisy firmowe

To najczęściej realizowane przez nas projekty. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje: opracowanie planu i funkcjonalności serwisu internetowego na podstawie zgromadzonych i przekazanych przez Państwa materiałów, kreacja graficzna strony głównej i podstron, zakodowanie projektu graficznego, stworzenie mechanizmów potrzebnych do poprawnego działania serwisu oraz przygotowanie systemu zarządzania treścią, który umożliwi Państwu w przyszłości dokonywanie zmian samodzielnie.

Nasza podstawowa wersja systemu zarządzania treścią posiada następujące moduły:

  • podstrony - zarządzania strukturą menu, edycja zawartości podstrony
  • użytkownicy i uprawnienia - zarządzania użytkownikami i uprawnieniami do poszczególnych modułów systemu CMS
  • statystyka oglądalności - informacje o popularności naszego serwisu

Więcej informacji o naszym autorskim systemie zarządzania treścią w dziale aplikacje internetowe.

Serwisy korporacyjne

Serwisy korporacyjne służą zarówno klientom, partnerom jak i pracownikom firmy - dostarczają informacji o firmie, jej działalności, wydarzeniach, nowościach, produktach. Oprócz funkcji informacyjnej umożliwiają również kontakt ze stałymi i potencjalnymi klientami czy partnerami - mówimy tu nie tylko o formularzach zapytania ale również o systemach dostępnych dla zarejestrowanych użytkowników. Idealny serwis korporacyjny powinien zawierać takie moduły jak newsletter, aktualności, sondy, katalog produktów lub usług, wyszukiwarkę w treści serwisu czy centrum prasowe.

Więcej informacji o naszym autorskim systemie zarządzania treścią w dziale aplikacje internetowe.

Serwisy produktowe

Serwisy produktowe to idealne rozwiązanie dla wypromowania nowego produktu lub usługi. Stworzenie takiego serwisu pozwala łatwiej wypromować w wyszukiwarkach dany produkt czy usługę, podnosi też prestiż firmy. Można pozwolić sobie na całkowicie inną kreację, wykorzystać muzykę, dźwięki, animacje co w głównym serwisie właściciela produktu/usługi często jest niemożliwe. Najczęściej dla takiego serwisu wykupuje się oddzielną domenę lub tworzy subdomenę - wtedy można w innych formach reklamy podawać bezpośredni link prowadzący do reklamowanego produktu. Zaletą posiadania serwisów produktowych jest również możliwość monitorowania oglądalności każdego serwisu oddzielnie.

Więcej informacji o naszym autorskim systemie zarządzania treścią w dziale aplikacje internetowe.

Aktualizacje i modyfikacje

Dokonujemy aktualizacji i modyfikacji istniejących serwisów internetowych nie tylko naszego autorstwa. Świadczymy również usługi abonamentowe na aktualizacje - podpisywana jest umowa na czas nieokreślony, która dokładnie precyzuje miesięczny koszt abonamentu oraz zakres prac jakie będą wykonywane.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt poprzez formularz zapytania.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.
ZAPYTANIE OFERTOWE